100_0301
  DSC_2325
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  logo_poziome
  GRUPA KONSBAU

  jako Konsbau Investment oraz PBI Konsbau to firmy o wieloletniej tradycji i doświadczeniu, które już od roku 1997 starają się spełniać wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów, dzięki stosowaniu najwyższych standardów w zakresie świadczenia usług projektowych, wykonawczych oraz produkcyjnych, jak i doradztwa, konsultacji i ekspertyz inżynieryjnych.

  referencje2
  REFERENCJE

  Nasza inżynieryjna fachowość i bogate doświadczenie potwierdza, że wiele film nam zaufało i współpracuje z nami po dzień dzisiejszy. Wystarczy zwrócić się do nas, a pomożemy kompleksowo rozwiązać każdy problem techniczny, gwarantując pełną obsługę inwestycji, począwszy od konsultacji technicznych, poprzez wykonanie projektów, a skończywszy na realizacji obiektu, uzyskując jednocześnie wszelkiego rodzaju wymagane pozwolenia.

  ludzie
  NASZĄ SIŁĄ SĄ LUDZIE

  Dział techniczny składający się z wyszkolonej kadry inżynierskiej zapewnia kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

  referencje3
  REALIZACJE

  Naszym atutem jest bogate doświadczenie potwierdzone licznymi realizacjami przeróżnych obiektów inżynieryjnych, perfekcyjne przygotowanie merytoryczne, fachowość inżynieryjna i profesjonalna obsługa klienta.